Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY

ZAHAJOVACÍ SCHŮZE ROČNÍKU 2018
24.3.2018 v klubovně SK Libeň

pozvanka-zah.-schuze-2018.jpg

Nové menu FOTKY
zde najdete propojení na naše fotky na rajčeti

 

ZIMNÍ PŘEBOR TROJIC
Mníšek pod Brdy - sobota 24.2.2018
fotky zde

prezencni-listina.jpg

Turnaje se zúčastnilo 13 trojic viz prezenční listina. Oproti původně 15 nahlášeným trojicím nedorazili nakonec Osnice B a druhá trojka z Lihy. Pořadatelé rozdělili trojice do dvou základních skupin, ze kterých postupovali první dva. V základních skupinách se hrálo na dva sety, vítězství bylo za 3 body, lepší remíza za dva body a horší remíza za bod. Od semifinále se hrálo na tři sety. Třetí set se hrál od stavu 5:5. Začali jsme hrát po půl jedné a skončilo se v sedm hodin večer. V průběhu hraní skupiny B bylo vyloučeno družstvo Dobřichovice B pro neoprávněný start. Pouze jeden hráč Pouch je zapsán na soupisce Dobřichovic. Hráčům bylo nabídnuto dohrát alespoň skupinu bez možnosti postoupit do semifinále, ale rozhodli se ihned odstoupit a po svých třech již odehraných zápasech z turnaje odjeli. 

SKUPINA A 
a-skupina--large-.jpg

SKUPINA B
b-skupina--large-.jpg
V semifinále překvapivě zdolal Mníšek A družstvo Libně ve třech setech, když po jasně prohraném prvním setu, vybojoval Mníšek v dramatické koncovce druhého setu rozhodující třetí zkrácený set a tam vítězstvím 10:8 slavil postup do finále. Ve druhém semifinále Osnice C dokonale zaskočila v prvním setu družstvo Štěchovic vítězstvím 10:6. Štěchovice v druhém setu zabraly a vyhrály 10:3. Ve třetím setu odskočily Štěchovice už na 8:5, Osnice ještě snížila stav na 9:8, ale následný útok po osnickém podání Štěchovice proměnily a zabránily dramatu. Zklamaná Libeň v boji o 3. místo podlehla Osnici a ve finále, již spokojený tým Mníšku se svým úspěchem, nedokázal proti Štěchovicím vzdorovat, tak jako v prvním vzájemném zápase ve skupině, kdy vyhráli druhý set a dokázali jako jediní proti budoucímu vítězi alespoň remizovat.

SEMIFINÁLE + ZÁPAS O 3-4 MÍSTO A FINÁLE
finale--large-.jpg

180224-zimni-prebory-mnisek--67---large-.jpg
4. - místo má na tomto turnaji předplacené družstvo Libeň

180224-zimni-prebory-mnisek--70---large-.jpg
3. místo - poprvé na zimním turnaji se Osnice C dostala na stupně vítězů

180224-zimni-prebory-mnisek--72---large-.jpg
2. místo - velké překvapení turnaje Mníšek A

180224-zimni-prebory-mnisek--74---large-.jpg
1. místo - dosavadní čtyři ročníky zimního turnaje vyhrálo družstvo Štěchovic

Děkujeme všem účastníkům a účastnicím za hezké sobotní sportovní odpoledne a těšíme se na další společné akce a boje o první soutěžní body v letošní sezóně...

 

ZIMNÍ PŘEBOR TROJIC OKRESU PRAHA-ZÁPAD 2018

Čtvrtý ročník zimního přeboru trojic se bude letos opět konat v nafukovací hale v Mníšku pod Brdy, kpozvanka-zimni-pohar-trojic-2018.jpgde jsou k dispozici dva antukové kurty. Termín turnaje je v sobotu 24.2.2018, od 12 hod. !!! Adresa viz pozvánka. Startovné 300,- si prosím připravte přesně, ať nemusíme vracet na tisícovku nebo dvou tisícovku. Startovné bude použito na zaplacení pronájmu haly.

Systém turnaje bude připraven buď předem dle počtu přihlášených trojic nebo na místě. Seznam přihlášených trojic je níže. Prosíme o včasný příchod a dodržení následujících pokynů.

Pokyny:
přihlášky: zašlou vedoucí družstev co nejdříve, nejpozději do 16. února, e-mailem na adresu vilemhrachovec@seznam.cz, napište i jména hráčů !!! (stačí takto: přihlašuji trojici Štěchovice (O. Katz, L. Souček, M. Souček), nahlášené trojice budou postupně připisovány do tabulky níže

počet trojic: v případě velkého počtu trojic určíme strop např. na 18 trojic a další budou jako náhradníci a v případě odhlášení některého družstva budou zařazeny do turnaje (je možné přihlásit i více trojic z jednoho týmu jako vloni)

Přihlášené týmy (vloni se účastnilo 14 trojic, předloni 13 trojic):

    2018 DRUŽSTVO SOUPISKA
1 DOBŘÍŠ  1 Šebek-Uher-Nechyba
2 DOBŘÍŠ  2 Sleza-Podlucký-Klus
3 DOBŘICHOVICE A Bartoš-Cigánek-Dvořáček
4 NERATOVICE Mokráček-Maška-Mach-Vlach
5 LIHA A Kirian-Petrů-Vaněk
6 ROZTOKY Procházka-Bárta-Šákr-Staněk
7 LIHA B  J. Jechort Jaroslav Krček P. Tylich
8 LIBEŇ Tůma-Hájek-Pašek Z.
9 DOBŘICHOVICE B  
10 ŠTĚCHOVICE  
11 MNÍŠEK A  
12 MNÍŠEK B  
13 VESTEC  
14 OSNICE C  
15 OSNICE B  

 

 

Rubriky

archiv 2017

Příspěvků: 0

archiv 2016

Příspěvků: 0

archiv 2015

Příspěvků: 0

archiv 2014

Příspěvků: 0