Jdi na obsah Jdi na menu
 


OP-2016

Tabulka okresního přeboru 2016

                základní skupina A                                základní skupina B

# tým P skóre body  / # tým skóre body
1. Štěchovice 6 6 0 40:02 12 ./. 1. Libeň B 6 5 1 28:14 10
2. Nová Ves 6 4 2 25:17 08  / 2. Mníšek A 6 5 1 32:10 10
3. Vestec 6 2 4 19:23 04  / 3. Dobřichovice 6 1 5 13:29 02
4. Libeň A 6 0 6 00:42 00  / 4. Osnice C 6 1 5 11:31 02

         
     Nadstavbová část o 1. - 4. místo               Nadstavbová část o 5. - 8 . místo

  tým P skóre body  / # tým skóre body
1. Štěchovice 4 3 1 19:09 06 ./. 1. Vestec 4 4 0 22:06 08
2. Nová Ves 4 3 1 17:11 06  / 2. Dobřichovice 4 2 2 16:12 04
3. Libeň B 4 2 2 15:13 04  / 3. Osnice C 4 2 2 18:10 04
4. Mníšek A 4 0 4 05:23 00  / 4. Libeň A 4 0 4 00:28 00

 

Konečná tabulka

# tým Z V P skóre body
1. Štěchovice 10 09 01 59:11 18
2. Libeň B 10 07 03 43:27 14
3. Nová Ves 10 07 03 42:28 14
4. Mníšek A 10 05 05 37:33 10
5. Vestec 10 06 04 41:29 12
6. Dobřichovice 10 03 07 29:41 6
7. Osnice C 10 03 07 29:41 6
8. Libeň A 10 00 10 00:70 0
 
čís. utkání
čas
 domácí
 hosté
výsledek
1.kolo - 16.dubna 2016
1A.
09:00
 Štěchovice  Nová Ves
7 : 0
2A.
09:00
 Vestec  Libeň A
    7 : 0 k.
1B.
09:00
 Osnice C  Libeň B
3 : 4
2B.
09:00
 Mníšek A  Dobřichovice
7 : 0
2.kolo - 23.dubna 2016
3A.
09:00
 Libeň A  Štěchovice 
   0 : 7 k.
k.4A.
09:00
 Vestec  Nová Ves
1 : 6
3B.
09:00
 Dobřichovice  Osnice C
3 : 4
4B.
09:00
 Mníšek A  Libeň B
3 : 4
3.kolo - 30.dubna 2016
5A.
09:00
 Štěchovice  Vestec
6 : 1
6A.
09:00
 Nová Ves  Libeň A 
   7 : 0 k.
5B.
09:00
 Libeň B  Dobřichovice
      7 : 0 k.   
6B.
09:00
 Osnice C  Mníšek A
0 : 7
4.kolo - 7.května 2016
7A.
09:00
 Nová Ves  Štěchovice 
1 : 6
8A.
09:00
 Libeň A  Vestec
   0 : 7 k.
7B.
09:00
 Libeň B  Osnice C
6 : 1
8B.
09:00
 Dobřichovice  Mníšek A
1: 6
5.kolo - 14.května 2016
9A.
09:00
 Štěchovice  Libeň A
   7 : 0 k.
10A.
09:00
 Nová Ves  Vestec
4 : 3
9B.
09:00
 Osnice C  Dobřichovice
1 : 6
10B.
09:00
 Libeň B  Mníšek A
3 : 4
6.kolo - 28.května 2016
11A.
09:00
 Vestec  Štěchovice
0 : 7
12A.
09:00
 Libeň A  Nová Ves
    0 : 7 k.
11B.
09:00
 Dobřichovice   Libeň B
3 : 4
12B.
09:00
 Mníšek A  Osnice C
5 : 2
 
NADSTAVBOVÁ ČÁST
 
7.kolo - 4.června 2016
1A-2B
09:00
 Štěchovice  Mníšek A
7 : 0
2A-1B
09:00
 Nová Ves  Libeň B
4 : 3
3A-4B
09:00
 Vestec  Osnice C
5 : 2
4A-3B
09:00
 Libeň A  Dobřichovice
    0 : 7 k.
8.kolo - 11.června 2016
1B-1A
09:00
 Libeň B  Štěchovice
1 : 6
2B-2A
09:00
 Mníšek A  Nová Ves
2 : 5
3B-3A
09:00
 Dobřichovice  Vestec
    0 : 7 k.
4B-4A
09:00
 Osnice C    Libeň A
    7 : 0 k.
9.kolo - 3.září 2016
2B-1A
09:00
 Mníšek A  Štěchovice
3 : 4
1B-2A
09:00
 Libeň B  Nová Ves
6 : 1
4B-3A
09:00
 Osnice C  Vestec
2 : 5
3B-4A
09:00
 Dobřichovice  Libeň A
   0 : 7 k.
10.kolo - 10.září 2016
1A-1B
09:00
 Štěchovice  Libeň B
2 : 5
2A-2B
09:00
 Nová Ves  Mníšek A
    7 : 0 k.
3A-3B
09:00
 Vestec  Dobřichovice
5 : 2
4A-4B
09:00
 Libeň A  Osnice C
    0 : 7 k.